Sepetim ( 0 )

HAKKIMIZDA

Gold Dedektör, yaklaşık 6 yıl önce Çorum şehrinde dedektör, alan tarama ve yeraltı görüntüleme sistemlerinin satış ve kiralama hizmetini sunmaya başlamıştır. Merkezi İstanbul'da bulunan ABC Dedektör firmasının bünyesinde yer alan Gold Dedektör, özellikle son dönemlerde yeraltı görüntüleme ve alan tarama sistemleriyle ön plana çıkmaktadır. Dedektör piyasasında kendine yer bulduğu 2012 yılından beri gösterdiği başarılarla dikkat çeken ve kısa bir zamanda sektörün önde gelen firmalarından biri olan Gold Dedektör, başta Çorum ve çevre iller olmak üzere, tüm Türkiye'ye hem satış hem de kiralama hizmeti sunmaktadır. 

Yakın zaman önce, ''online satış'' sektörüne de adım atan firmamız, www.golddedektor.com online satış sitesi üzerinden, hem cihaz kiralama hem de cihaz satışı yapmaktadır. Minelab, Garrett ve Lorenz gibi bir çok dünya markasına ait ürünleri online satış platformunda müşterilerine sunan Gold Dedektör, cihaz satışlarında müşterilerine '' kredi kartına 12 taksit''e kadar imkan sunmaktadır. 

Firmamız ayrıca müşterilerine, ''satış öncesi test'' imkanı sunmaktadır. Firmamızdan cihaz satın almadan önce, Gold Dedektör firmamıza özel test sahamızda, cihazın kullanımı öğretilmekte ve eğitimi verilmektedir. Gerekli olan eğitimler tamamlandıktan sonra, cihaz satışımız gerçekleştirmektedir. 

Firmamızın kiralama sistemlerinde ise, isterseniz cihazı kendiniz kullanabilir, isterseniz de firmamız tarafından işinde uzman ekip talep edebilirsiniz. Ayrıca, firmamızdan alınan cihazlar faturalı ve cihaz taşıma belgesi ile müşterilere teslim edilmektedir.

 

Saygılarımızda,